CK FANY logo

Prečo s CK Fany

Cestovná kancelária FANY je dlhoročný operátor na trhu v oblasti školských zájazdov. Každoročne uspokojujeme desiatky škôl, ktoré s nami opakovane radi cestujú .

1. Dokonalé ceny

CK FANY je známa tým, že dokáže ponúknuť zájazdy za veľmi atraktívne ceny. Nikdy však nejdeme tak nízko, aby tým utrpel účel Vášho cestovania. Nízke ceny sú zaručené veľkým rozsahom služieb, ktoré Vám  CK FANY ponúka.

2. Alternatívy pre menšie kolektívy

Ak je vás menej než kapacita autokaru, nezúfajte. Dáme vás dohromady s inou triedou alebo školou. 

3. Pedagogický dozor zdarma

Je prirodzené, že školské zájazdy musí doprevádzať pedagogický dozor. Dozor, to nie je žiadna dovolenka, ale náročná a zodpovedná práca. Preto vždy poskytujeme miesta zdarma pre pedagogických pracovníkov, ktorí sa zájazdu zúčastňujú.

4. Nástupné miesta takmer vždy bez príplatku

 Nástupné miesta pre poznávacie zájazdy sú bez príplatku,bez ohladu na to,či cestujete z východného,stredného alebo západného Slovenska.

Dopravu zabezpečujeme luxusnými autobusmi,ktoré Vás bezpečne a pohodlne dovezú do Vašej cieľovej destinácie.Ani počas cesty sa určite nebudete nudiť,pretože o zábavu obohatenú historkami z početných ciest sa s Vami podelia naši skvelí šoféri. 

fotky-uvod-copy.png

5. Spoľahlivé ubytovacie zariadenia

 Aj ked Vám ponúkame najlepšie ceny na trhu,vieme Vám poskytnút vždy spoľahlivé ubytovanie.

6. Erudovaní sprievodcovia

 Uspešný zájazd potrebuje okrem dobrého programu,vhodného ubytovania a dopravy,dobre pripraveného a organizačne zdatného sprievodcu,ktorý si vie poradiť v každej situácií

7. Možnosť doobjednávky

Hoci sú ponuky pripravené vopred,vždy s Vami budeme konzultovať Vaše konkrétne potreby.Predlženie,či skrátenie zájazdu,inú trasu zájazdu,zabezpečenie vstupov a pod.

8. FANY = Vaša cestovka

Presvedče sa ,že FANY je skutočne Vaša cestovka!Referencie môžete získat od skupín,ktoré s nami už cestovali.V sezóne 2012/13 si u nás objednalo svoj zájazd alebo pobyt viac než 80 skupín.

Tešíme sa na stretnutie aj s Vami!