CK FANY logo

Okruh južným Anglickom
6-dňový zájazd

Rezervácia

1. deň

odchod zo SR v skorých ranných hodinách, tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. V neskorších večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

2. deň

raňajky, trajekt z prístavu Calais do Veľkej Británie – Doveru (cca 90 min.). Návšteva Canterbury s veľkolepou katedrálou. Presun na južné pobrežie: Arundel – druhý najväčší hrad Anglicka. Nocľah v blízkosti mesta Portsmouth.

3. deň

raňajky, Portsmouth - námorné múzeum a vlajková loď admirála Nelsona. Salisbury - návšteva katedrály s najvyššou vežou v Anglicku. Návšteva Stonehenge – obrovské megality (UNESCO). Návšteva mesta Bath – zachovalé rímske kúpele a historické centrum. Večer ubytovanie v hoteli.

4. deň

raňajky, prehliadka Oxfordu – najstaršia britská univerzita, Christ Church, centrum mesta, vyhliadková veža Carfax Tower. Hampton Court Palace - jeden z najkrajších a najzaujímavejších anglických kráľovských zámkov. Záhrady Hampton Court a labyrint, ktorého steny sú tvorené živým plotom. Podvečer príchod do Londýna, prechádzka mestom. Známa atrakcia Londýnske oko - úžasný pohľad na mesto z výšky 135 metrov. Večer ubytovanie.

5. deň

raňajky, celodenná prehliadka Londýna: Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Národná galéria, Tower a Tower Bridge, Katedrála St. Paul´s. Podvečer transfer do Doveru a trajekt do Francúzska – prístavu Calais.

6. deň

príchod na Slovensko vo večerných hodinách.

(zmena programu vyhradená)

Ubytovanie

4 x v hoteli

Stravovanie

4 x kontinentálne raňajky

Doprava

luxusný klimatizovaný autobusom

Cena

315,- € /os.

Cena zahŕňa

dopravu luxusným autokarom, trajekt, 4x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, sprievodcu CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.

Možné príplatky

komplexné poistenie 2,30 EUR/osoba/deň.

Rezervácia