CK FANY logo

Paríž
5 - dňový pobyt

Rezervácia

1. deň

Odchod zo Slovenska tranzit cez Rakúsko a Nemecko do Francúzska. Nočná jazda do Paríža.

2. deň

Príchod do PARÍŽA v ranných hodinách. Pešia prehliadka najznámejších historických pamiatok v centre mesta: katedrála NOTRE DAME, Latinská štvrť, Panthéon, univerzita La Sorbonne, Luxemburské záhrady, Bulvár St. Michel, Centre Pompidou, Kostol sv. Eustacha, Forum les Halles, Place de Concorde, návšteva múzea LOUVRE. Ubytovanie.

3. deň

Po raňajkách návšteva zámku VERSAILLES a jeho záhrad. Popoludní návrat do Paríža. Autokarová prehliadka Champ - Elysées, Árc de Triomphe, Opera, moderná štvrť La Defense spojená s možnosťami nákupov v obchodnom centre. Večer prechádzka na Montmartre, námestie Pigalle, štvrť umelcov, bazilika Sacre Coeur. Nocľah.

4. deň

Po raňajkách pokračovanie v prehliadke: Plavba po rieke Seine, výstup na EIFFELOVU VEŽU, prehliadka Elyzejských polí, možnosť návštevy Invalidovne - najrozsiahlejšieho múzea vojenskej histórie na svete a miesta Napoleonovej hrobky, múzea d´Orsay, jedinečnej zbierky umenia z rokov 1848-1914, ktorá je umiestnená v bývalej budove železničnej stanice. Osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod z Paríža nočnou jazdou cez Nemecko.

5. deň

Pokračovanie v ceste cez Rakúsko s príchodom na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Cena

219,-€

Cena zahŕňa

autobusová doprava

 2x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom

 2x kontinentálne raňajky

  sprievodca zájazdu,

Možné príplatky

poistenie - možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 7 EUR,

vstupné : Eiffelová veža 4-12 €,plavba po Seine 8 € ,Pantheon 1,40 € 

(štátne múzeá, ku ktorým patria aj Louvre, Versailles do 26 rokov zdarma)

Rezervácia