CK FANY logo

Paríž - Remeš
6-dňový zájazd

Poďte s nami do Paríža - mesta dobrodružstva a zábavy a do svetoznámeho kraja Champagne a jeho centra Remeša.

Rezervácia

Zájazd je určený pre milovníkov umenia a dobrého vína. Poďte s nami do Paríža - mesta dobrodružstva a zábavy a do svetoznámeho kraja Champagne a jeho centra Remeša

1. deň.

Odchod zo Slovenska v ranných a dopoludňajších hodinách, cesta nonstop Rakúsko, SRN, Francúzsko.

2. deň

Po príchode do PARÍŽA v ranných hodinách, 9 hodinová pešia prehliadka  centra – Námestie svornosti, Place Vendome, múzeum parfémov Fragonard, Opera Garnier, záhrady a múzeum LOUVRE – fakultatívny vstup, kostol sv. Eustacha, Forum les Halles, radnica, ostrov Cité s gotickou katedrálou NOTRE - DAME, odchod cca 18.00 hod. Hotelové ubytovanie ** v blízkom okolí Paríža, možnosť individuálnej večere v blízkych reštauráciách.

3. deň

Po kontinentálnych raňajkách odchod do mestečka VERSAILLES, prehliadka štátneho zámku a záhrad, presun späť do Paríža. Pozriete si modernú štvrť LA DEFENCE a umelecký MONTMARTRE. Večer možnosť výstupu na vežu EIFFEL, autobusový okruh nočným Parížom. Návrat do hotela.

4. deň

Raňajky, celodenná návšteva kraja Champagne a mesta REMEŠ,  prehliadka mesta - ranogotická katedrála Notre Dame, arcibiskupský palác, bazilika St. Rémi, námestie Drouet d´Erlon a ulica de Vesle. Večer návrat do hotela, cestou na hotel možná krátka zastávka v obchodnom nákupnom centre. Nocľah.

5. deň

Po raňajkách odchod do PARÍŽA, 9 hodinová pešia prehliadka začne pri Víťaznom oblúku a bude pokračovať cez Elyzejské polia a luxusnú ulicu Montaigne k mostu Alma, odkiaľ odchádzajú vyhliadkové lode na 1,20 hod. plavbu po Seine. Osobné voľno, možnosť návštevy Invalidovne…Odchod o 18.30 hod., cesta nonstop cez Francúzsko, SRN, Rakúsko.

6. deň

Príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Cena

259,- EUR

Cena zahŕňa

3 x hotelové ubytovanie** v 1/2 S+WC+TV, / pri Paríži /

3x kontinentálne  raňajky 

 sprievodcu

 dopravu luxusným klimatizovaným autobusom / Bova,

Možné príplatky

komplexné cestovné poistenie 1,40 EUR/os/deň.

Možné vstupy

Eiffelová  veža 4 - 12 €,plavba po Seine 6 €, Pantheon 1,40 €,

(Versailles a ostatné múzeá do 18 rokov zdarma)

Rezervácia